BiP

Posted on

BIP’den Messenger ve görüntülü arama uygulaması

Güvenli ve kullanıcı dostu bir iletişim platformu BiP’tir.

BiP, anlık mesajlaşma ve HD kalitesinde sesli ve görüntülü arama gibi standart iletişim özelliklerinin yanı sıra, durumunuzdaki fotoğraf, belge, sesli mesaj, konum ve anıları paylaşmanın güvenli bir yolunu sunar. BiP, konumunuza ve kanal tercihlerinize göre geniş kitlelerle bağlantı kurmanızı sağlayan geniş bir hizmet yelpazesi de sunar.

BiP ile durumunuzdaki fotoğraf, belge, sesli mesaj, konum ve anılarınızı paylaşabilirsiniz.

BiP ile aramalarınız ve mesajlarınız güvende. Cihazlar ve sunucular arasında gönderilen mesajların şifrelenmesi (TLS) ile uluslararası güvenlik standartlarını takip eder. Mesajlarınıza üçüncü şahıslar erişemez veya bunları okuyamaz. BiP, mesajlarınızı saklamadan hesabınızı iz bırakmadan silmenizi ve alıcıya ulaştığı anda silmenizi sağlar. BiP, kullanıcıların yetkisiz verileri paylaşmasını istemez ve teşvik etmez.

YÜKSEK KALİTE: BiP’ten video ve görüntüleri orijinal kalitesinde paylaşabilirsiniz. Emojiler, metinler ve çizimler fotoğraf paylaşımını eğlenceli hale getirebilir. BiP kullanarak 15 kişiye kadar HD kalitesinde sesli ve görüntülü görüşme yapabilirsiniz.

EĞLENCE: BiP Durumunda fotoğraf ve videoların güncellemelerini yayınlayabilirsiniz, ancak 24 saat sonra kaybolurlar.

KENDİLERİNDEN AYIRIN: BiP, basit bir mesajlaşma uygulamasından çok daha fazlası…

• 24 saat sonra kaybolan BiP Durumu ile görüntü ve video paylaşımı!

• Ne kadar uzakta olursanız olun, aileniz, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınız sadece bir “BiP” uzağınızda. Dünyanın herhangi bir yerinde 15 kişiye kadar anında ücretsiz* HD sesli veya görüntülü aramalar yapın!

• BiP ile hareket halindeyken 106 dilde tercüme yapabilirsiniz. Mesajınızı ana dilinizde yazmanız yeterlidir, arkadaşınızın telefonu sizin için tercüme edecektir.

• İşlevleri silerek veya ekleyerek ve simgeleri değiştirerek BiP’yi zevkinize göre özelleştirin.

• DR gibi çok çeşitli ekstra hizmetleri keşfedin. OZ’nin sağlık tavsiyeleri, hava durumu tahminleri ve menüler, yemek tarifleri, imsak ve sahur bildirimleri sunan BiP Ramazan gibi bölgesel kanallar.

• Piliniz başarısız oldu mu? BiP Yapmayacak! BiP Web üzerinden yine sesli ve görüntülü görüşme yapabilirsiniz!

Veri ücretleri geçerli olabilir.