Car Parking 3D

Posted on

EĞLENCE 3D OTOPARK OYUNU

Drift Parking 3D – Online Edition kapsamlı bir şekilde güncellendi. Yeni araba ayarlama seçenekleri, yeni şehirler ve çok oyunculu oyun türleri dahildir. Kentsel park etme, sürüklenme ve zamanlı yarışlar dahil olmak üzere çok sayıda yeni hedef tanıtıldı. Büyük şehirde, sürüklenme ve diğer görevlerde park etmeyi tamamlayın veya yeni serbest dolaşım arazisinde özelleştirilmiş arabanızı sürün.Garaj ve

özelleştirme seçenekleri; yeni motor parçaları ve yeni egzoz sistemi ile aracınızın performansını artırın. Çeşitli tekerlek, boya, renk tonu, spoyler, tavan kepçesi ve egzoz seçenekleriyle sürüşünüzün görünümünü özelleştirin. Süspansiyon yüksekliğini ve kamberini ayarlayın. Arabanızın plakasını değiştirebilir veya plakaya isminizi yazabilirsiniz. Ve istediğiniz herhangi bir subwoofer’ı arabanızın bagajına koyabilirsiniz. LED farlarınızın rengini ayarlayabilir ve uzun/kısa farları, park lambalarını ve sis farlarını çalıştırabilirsiniz. Aracın ayarlarına tam hakimsiniz.

KARİYER MODLARI VE ÜCRETSİZ MODLAR: Beş farklı modda yıldızları toplayın ve kazandığınız ödüllerle arabanızı özelleştirin. Park etme, sürüklenme ve zamana karşı yarışmayı tamamlayın. Oyun, daha iyi bir sürücü olmanıza yardımcı olacak 560 seviyeye sahiptir. Gazın arkasına geçin, drift yapın ve yeni haritalarda rampalara çıkın.

Çevrimiçi çok oyunculu mod, arkadaşlarınıza karşı drift yapmanıza ve yarışmanıza olanak tanır. Bir araç oyunuyla biraz eğlenmek için arkadaşlarınızı çevrimiçi yapın. Bu çok oyunculu sürüş oyununda diğer oyunculara karşı yarışın ya da onlarla bir gezintiye çıkın.

ARABA MODİFİKASYONLARI: Yeni yarış pistlerinde yeni sürüşünüzü deneyin. Piste çıkın ve zekanızı arkadaşlarınızla yarışın. 27 farklı araçta zafer tur rekorları kırdı.

Yeni “Şehirde Park Etme” modunda son derece gerçekçi binalar ve köprülerle bir metropolde paralel park etme şansınızı deneyin. Yeni keşfedilen servetinizle, araba yükseltmelerine yatırım yapabilirsiniz. Modern navigasyon araçlarını kullanarak şehirde gitmeniz gereken yere gitmek daha kolay olamazdı. Ek olarak, bir araç içi kamera seçeneği mevcuttur.

Drift Modu, Oyuncuların Özelleştirilmiş Arabalarını Yana Kaydırarak Drift Puanları Kazanmalarını Sağlar. Drift yaparken ekstra puan ve çarpan kazanılabilir. Gerekli miktarda yıldız alın ve üç hedefe ulaşarak seviyeyi bitirin. Şehirde gerçekçi, özelleştirilmiş arabanızla yan adım atarak lastiklerinizi yakın. Trafikte diğer otomobillere ve diğer nesnelere çarpmamaya çalışın.

ZAMANA KARŞI YARI Ş:Kapanmadan önce hedefinize ulaşın. Hedefi bulmak için yerdeki çizgileri takip edin. Daha az hata yapın ve daha fazla yıldız ve nakit ile ödüllendirileceksiniz. Üç yıldız, gerçekten vurulmadan kazanılabilir. Ödülünüzü almak için son bayrağa zamanında ulaşın.

PARK MODU: Park yerinde zorluk derecesi kolaydan zora kadar değişen 400 aşamayı tamamlayarak sürüş yeteneklerinizi geliştirin. Sürüş simülasyonu oyununun en zorlu aşamaları, oyunun park etme modunda bulunabilir. Aşamaları geçerseniz, daha iyi ödüllerin kilidini açacaksınız.

PLATFORM MODU Oyunun cazip platform özelliklerinden herhangi biriyle çarpışmadan seviyeyi tamamlamaya çalışın. Rampaları kullanarak seviyeyi geçin ve boşluklar arasında sıkın.

Yeni eklenen ücretsiz modlar, çölü keşfetmenize, otoyolda gezinmenize veya kendi otomobilinizle dünyayı dolaşmanıza olanak tanır. Rampalarda akrobasi hareketleri yaparak ödül puanlarına ve paranın beklediği yüksek puanlara ulaşabilirsiniz. Para kazanmak için çölün yamaçlarını geçmek gerekir. Otoyolda sürerken aracınızın potansiyel maksimum hızını en üst düzeye çıkarın. Daha yüksek hızlara çıkmak istiyorsanız, garaja gidip hız ve hızlanma iyileştirmelerini alabilirsiniz. Havaalanındaki uçuşlar arasında drift yapın. Açık havada yüksek hızlı sürüş gösterilerinin ve adrenalinin heyecanını hissedin.

Ek ücret ödemeden yeni eklenen devasa ve son derece ayrıntılı metropolde istediğiniz yere gidin. Diğer araçlarla çarpışmadan trafikte sürüklenirken kargaşaya neden olun. Köprülerin üzerinden, caddelerde ve otoparklarda sürün.

YÜKSEK TEKNOLOJİ KAMERA MODLARI: İç sürüş gerçekçiliğinin heyecanını hissedin. Park ederken etrafınızı daha iyi görebilmek için üst kamera görünümüne geçin. Trafikte daha geniş bir bakış açısı elde etmek için uzak kamera modunu kullanabilirsiniz.

Düğmeli geleneksel bir kontrolör veya daha modern bir dokunmatik ekran arayüzü kullanma seçeneğiniz vardır.

S2000 Civic Supra, Tofaş ve Doblo dahil olmak üzere bir dizi YENİ OTOMOBİL.