Daraz

Posted on

DARAZ APP \s★★★ Daraz mobil uygulamasını ziyaret etmeye karar verdiğiniz için mutluyuz.

Tahmini 4 milyon günlük ziyaretçiden biriyseniz, kendinizi şanslı sayın.
Milyonlarca müşterisiyle etkileşim kurmak için binlerce satıcı, Daraz’ı Güney Asya’daki en popüler çevrimiçi pazar yeri haline getiriyor.

Daraz, 257’den fazla kategoride 40 milyondan fazla ürüne hızlı ve kolay erişim sağlayan cebinizde bir Alışveriş Merkezi, Pazar Yeri ve Topluluktur.

Daraz Online Shopping App, cep telefonları, televizyonlar, bilgisayarlar, kameralar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi kategoride en sevdiğiniz şirketlerden indirim ve promosyon teklifleri sunuyor!

MEGA FIRSATLARI

Bir çalma arıyorsanız, dar odaklı, derin indirimli mega spesiyallerimizden öteye gitmeyin, lütfen hepsi tükenmeden satın alma işleminizi tamamlayın.

REAKTİF İLETİŞİM
Artık doğrudan satıcılarımızla iletişim kurabilir ve satın alma işleminizi tamamlamadan önce olabilecek tüm sorularınıza anlamlı yanıtlar alabilirsiniz.

SALLAMA
Fantastik kuponlar ve hediyeler kazanmak için Daraz Uygulamasını tanımlanmış zaman aralıklarımızda sallayın!

SADECE SENİN İÇİN
Daraz uygulaması seçiminizi tanır! Özelleştirilmiş yazılımımız, ihtiyaç duyduğunuz bilgileri hızlı bir şekilde bulmak için AI kullanır.

KOLAY İADE & İADE
Satın Alma Koruması, tüketicilerimize sunduğumuz en büyük taahhüttür. Siparişlerinizi yönetin ve takip edin ve basitçe iade ve geri ödemeleri başlatın!

KUPON İNDİRİMLERİ
Kuponlar bölümümüz her gün markalardan ve perakendecilerden yeni indirimler sunuyor – şimdi kullanın veya cüzdanınızda toplayın!

HER GÜN YENİ SATIŞLARLA GÜNCELLENİR
Bütün gün, her gün, en çok satanlarımızın fiyatını büyük ölçüde düşürdüğümüzde flaş satışlarımız oluyor. Sınırlı zaman ve stokla, önce en hızlı parmaklar!

DARAZMALL
DarazMall, yüksek kaliteli ürünlere, hızlı sevkiyata ve 14 günlük iade politikasına kendini adamış 300 en iyi markamıza açılan kapınızdır!

DOLDURUN & Online Alışveriş Yapın
Bölgenizdeki en düşük fiyatlar için “dijital” ürünlerimize göz atın veya büyük mobil servis sağlayıcılarından herhangi biri ile mobil cihazınızı tamamlayın.

DARAZ CÜZDAN
Daraz Cüzdan’ı kullanmak paranızı anında geri alacak ve size özel para yatırma bonuslarına erişim sağlayarak en hızlı ödeme seçeneği haline getirecektir.

Basit ve Güvenli Ödeme İşleme
Sistemimizin Ödeme Kartı Sektörü Veri Güvenliği Standardı (PCI-DSS) tarafından belirlenen tüm gereksinimleri karşıladığını bilerek güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

UYARILAR & İLETİŞİM
En sevdiğiniz şirketlerden yeni içerik ve özel tekliflerden haberdar olmak istiyorsanız, uygulamanın ayarlarından “Bildirimler”i açın.

DÜNYA ÇAPINDA KOLEKSİYON
Birçoğu Pakistan’da bulunmayan bir milyondan fazla ürün arasından alışveriş yapabilirsiniz. Gizli masraflar olmadan Teslimatta Nakit dahil ödeme seçeneklerimizden herhangi birini kullanarak küresel ürünler için PKR’de ödeme yapın.

MUAYENE VE GÖRÜŞLER
Topluluğa dayalı derecelendirmelerimiz ve incelemelerimiz, satın alımlarınızı kapsamlı bir şekilde doğrulamanıza ve eski tüketicilerden özgün deneyimler elde etmenize olanak tanır.

İyi eğlenceler, alışverişçi!

Görüşleriniz Bizim İçin Değerlidir. Herhangi bir teknik sorununuz varsa bize support.app@daraz.com adresinden bir e-posta gönderin.

NOT: DARAZ ŞU ANDA SADECE AŞAĞIDAKİ ÜLKELERDE MEVCUTTUR: PAKİSTAN, BANGLADEŞ, SRİ LANKA VE NEPAL.

Daha hızlı, daha hafif ve sorunsuz alışveriş deneyimi için; Daraz Lite Uygulamasını İndirin