Discord

Posted on

DISQUS APK

Discord, insan gruplarının bir araya gelip kendilerini güvende hissedebilecekleri bir yerdir. Çeşitli elektronik iletişim biçimlerini kullanarak iletişimde kalabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz bir yer. İster bir okul kulübünün, oyun grubunun, küresel yaratıcı topluluğun veya sadece küçük bir arkadaş grubunun parçası olun, Discord günlük iletişimi ve sık sık buluşmaları kolaylaştırır.

GÜVENLİ, SADECE DAVETLİ BİR SALON OLUŞTURUN

• Discord sunucuları çeşitli konulara göre “kanallara” ayrılarak kullanıcıların ana sohbet alanını boğmadan birlikte çalışmasına, dosya paylaşmasına, toplantı yapmasına veya sadece arkadaşlarıyla sohbet etmesine olanak tanır.

Bir arkadaşınızla sohbet etmek veya ona doğrudan mesaj göndermek için sesli sohbet işlevimizi kullanın.

Sesli sohbetler sosyalleşmeyi kolaylaştırır. Birkaç saniyeniz var mı? Arkadaşlardan gelen aramaları kaçırmamak için bir ses kanalına katılın ve oturun. Hatta bir film gecesi bile yapabilirsiniz!

• Anlamlı sosyal bağlantıları sürdürmek için güvenilir araçlar. Düşük gecikmeli sesli ve görüntülü aramalar yoluyla iletişim, tüm katılımcıların aynı fiziksel konumda olduğu izlenimini yaratır.

• Takım arkadaşlarınızla kolayca iletişim kurun ve rekabeti ezin.

Kolay görüntü paylaşımı şunları yapmanızı sağlar: • Bir meme habercisi olun

METİN, VİDEO VE SESLİ SOHBET GİBİ MESAJ SEÇENEKLERİYLE İLETİŞİM KURUN

• Yüz yüze merhaba deyin, arkadaşlarınızın oyun oynamasını izleyin, gününüz hakkında konuşun ya da ekran paylaşımını kullanarak bir resim seansı için herkesi bir araya getirin.

• Bir resim çekin, bir emojiye dönüştürün ve arkadaşlarınıza gönderin.

Yeni grup fotoğraflarından komik anekdotlara kadar her şeyi yükleyebilir ve ardından en sevdiklerinizi sabitleyerek kaydedebilirsiniz.

• Küçük gruplar halinde sosyalleşin veya doğrudan mesajlarla özel sohbetler yapın

• Her konu için farklı bir kanala geçerek grup sohbetlerinde patlama yapın!

BİRKAÇ YA DA BİR FANDOM İÇİN

• Özel denetleme araçları ve yetki seviyeleri, arkadaşlarınızı veya takımlarınızı gruplandırabilir, yerel kitap kulübünüz için toplantılar planlayabilir veya dünyanın her yerinden müzik meraklılarını bir araya getirebilir.

Moderatör atama, belirli kanallara erişimi kısıtlama ve çok daha fazlası parmaklarınızın ucunda.