Instagram

Posted on

INSTAPRO UYGULAMASI
Size Instagram gönderilerinin ekran görüntüsünü almanıza veya basit Instagram videoları indirmenize yardımcı olabilecek InstaPro adlı bir uygulamadan bahsedeyim.

Instagram gönderilerinin fotoğraflarını çekmekten bıktınız mı? Daha sonra, bu görüntüleri kırpmak çok sinir bozucu olabilir. Bazen, basit bir Instagram videosu indirmek istiyorsanız, her şeyi ekrana kaydetmeniz ve ardından arkadaşlarınıza göndermeniz gerekir. Veya bu basit şeyleri yapmanıza yardımcı olacak bir üçüncü taraf web sitesi arayabilirsiniz, ancak bunlar çok fazla reklam gösterir veya hiçbir şey indirmenize izin vermez.

Ben de aynı şeyi yapardım ve size bunun eğlenceli olmadığını söyleyebilirim. Çok sayıda web sitesine bakmak ve ardından basit bir video indirmek zaman kaybıdır. Bazen bu siteler güvenli değildir çünkü Instagram bilgilerinizi isterlerse hesabınız kapatılabilir. Bunların hepsi bu uygulama, InstaPro ile yapılabilir.

InstaPro nedir?
InstaPro, orijinal Instagram’ın, kullanıcıların gönderileri, hikayeleri, makaraları ve IGTV videolarını indirmesine izin veren bir modifikasyonudur. Instagram’dan bir şey indirmek istiyorsanız üçüncü taraf bir uygulamaya ihtiyacınız yok. Tek bir uygulama ile her şeyi yapabilirsiniz. Instagram’da etrafa bakarken anonim kalmanıza yardımcı olabilecek gizlilikle ilgili birçok özellik vardır.

Kullanmak için güvenli mi?
Bu soruya doğru cevabın ne olduğundan emin değilim, ancak çoğu araştırma InstaPro’nun güvenli olduğunu gösteriyor. Uygulamanın güvenli olduğuna dair söz veremem ama diğer web sitelerinden daha iyi.

InstaPro’nun Yapabilecekleri

Üzerine tıklayarak herhangi birinin biyografisini kopyalayabilir veya kopyalamak istediğiniz yorumu, yorumu kopyalama seçeneğini görene kadar basılı tutarak herhangi birinin yorumunu kopyalayabilirsiniz. InstaPro ile fotoğrafları, videoları, hikayeleri, makaraları ve IGTV videolarını tek bir tıklamayla indirmek çok kolay.

Herhangi birinin profil resmini, o resmi ekranınıza doğru tutarak görebilirsiniz. Bu uygulama ile temaları kullanabilir ve bazı basit değişiklikler yapabilirsiniz. Herhangi birinin Instagram hikayesine, haberi olmadan bakabilir ve kontrol edebilirsiniz. Bu uygulama için ayrı bir uygulama dolabı indirmenize gerek yok çünkü zaten InstaPro’yu kilitlemenin bir yolu var.

Bu uygulama ile, mesajı yazarken hikayeyi ve yazma durumunu kolayca gizleyebilirsiniz. Herhangi bir reklam göremezsiniz ve uygulamada reklamları açmanıza veya gizlemenize izin veren bir ayar vardır. Biri sizi takip etmeyi bırakırsa, bununla ilgili bir mesaj alırsınız. Yorumlar ve gönderiler kolayca çevrilebilir mi? InstaPro’da bunun için de bir seçenek var.

Artık görüntülerin kalitesi hakkında endişelenmenize gerek yok çünkü bu mod, görüntüleri tam kalitede yüklemenize ve görüntülemenize izin veriyor. Ayrıca fotoğrafları mümkün olan en iyi kalitede indirebilirsiniz. InstaPro’dan resim, video veya hikaye indirmeye çalışırsanız, bu resimler, videolar veya hikayeler üzerinde filigran görmezsiniz.

Ayrıca, bu uygulama tamamen güvenli olduğu için artık yasak konusunda endişelenmenize gerek yok. Ayrıca, InstaPro’yu denemek için köklü bir telefona veya Xposed Framework’e ihtiyacınız yok.