Parallel Space

Posted on

PAN-UZAY UYGULAMASI

Klonlayarak bir uygulamanın birçok örneğini aynı anda kullanın ve farklı bir tema uygulayarak her bir örneğe kişiselleştirilmiş bir görünüm verin.

90 milyondan fazla Android kullanıcısı, tek bir cihazdan aynı anda birkaç hesaba erişmek için Parallel Space’e güveniyor ve bu da onu platformun en popüler yardımcı programlarından biri haline getiriyor. Ayrıca Gizli Kurulum işlevi, akıllı telefondaki uygulamaları gizleyerek kullanıcı gizliliğini korur. Kullanıcılar ayrıca mevcut Parallel Space temalarını kullanarak kopyalanan programlarının görünümünü ve kişisel alanlarını değiştirebilirler. Çoğu Android uygulaması Parallel Space ile çalışır ve 24 farklı dili destekler. Parallel Space, birkaç hesabı takip etmek, anonimliği korumak ve çevrimiçi varlığınızı benzersiz kılmak için en iyi araçtır.

Farklı sosyal ağlardan eğlenceye katılın veya tek bir mobil cihazınızın rahatlığında çeşitli oyunlar oynayın.
• Müşterileri için sağlıklı bir iş-yaşam dengesi sağlar.
Kullanıcılar internet üzerinden oyun oynamaktan iki kat daha fazla keyif alacaklar.
Parallel Space ile ikinci bir hesap oluşturabilir ve hemen hemen her yazılımla kullanabilirsiniz. Her iki hesaptaki bilgiler diğerini etkilemeyecektir.

Gizli Kurulum, uygulamaları kullanıcıdan gizleyebilir ve gizliliklerini koruyabilir.
En hassas uygulamalarını şifreli bir kasada depolayarak tüketicilerin gizliliğini koruyun.
Kişisel bilgileri güvende tutmak için parola korumalı bir güvenlik kilidi kurun.

Bir odaya bir tema uygulamak, onu kendi odanız gibi hissetmenize yardımcı olabilir.

• Parallel Space, kullanıcıların çeşitli hazır temalar arasından seçim yapabileceği veya kendi temalarını oluşturabileceği yerleşik bir tema mağazası içerir.
• Özel bir temayı kullanarak özel bir odayı özel bir şekilde dekore etmek. Kullanıcı, tek bir kaydırma ile temayı mevcut zihin durumuna hızlı ve kolay bir şekilde ayarlayabilir.

Aynı anda iki hesap çalıştırabilir ve tek dokunuşla aralarında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Bu, bir dizi hesabı verimli bir şekilde yönetmenizi sağlar.

Dikkate değer özellikler şunları içerir: • Güçlü, güvenilir ve kullanımı kolaydır.

• Eşsiz: multiDroid, Parallel Space’in kalbinde yer alır ve onu Android’deki ilk uygulama sanallaştırma motoru yapar.

Parallel Space, eklediğiniz programların düzgün çalışabilmesi için ihtiyaç duyduğu izinleri talep etmelidir. Örneğin, platformun konum verilerinize erişmesine izin verilmiyorsa, bazı Parallel Space uygulamalarında konumunuzu arkadaşlarınızla paylaşamazsınız. Kullanıcıların gizlilik haklarına saygı göstermek için Parallel Space, onlardan herhangi bir tanımlayıcı bilgi toplamaz.
Parallel Space’de çalışan uygulamalar, sistem kaynaklarının (bellek, pil ve veri) çoğunu kullanır. Her ikisine de “Ayarlar” menüsünden erişilebilen Parallel Space’in “Depolama” ve “Görev Yöneticisi”nde daha fazla bilgi mevcuttur.
Bazı sosyal ağ uygulaması bildirimlerinin düzgün çalışmasını sağlamak için lütfen bazı “boost apps” beyaz listesine veya özel listesine Parallel Space ekleyin.
• Uyumsuzluk: iki ayrı sosyal ağ uygulaması hesabı için aynı cep telefonu numarasının kullanılması. Parallel Space’teki bu programlar, ilk girişte belirli bir cep telefonu numarasına bir doğrulama mesajı gönderilmesini gerektirir, bu nedenle ikinci hesabınız için ayrı bir numara seçmeniz ve bu numarayı aktif tutmanız önemlidir.

Acil bir durumda lütfen resmi WhatsApp üzerinden +86 18201691197 numaralı telefondan bizi arayın. Şu an için, sıcak hat hizmeti mevcut değildir.

Parallel Space içindeki “Geri Bildirim” işlevini kullanarak veya lbedeveloper@gmail.com adresine bir e-posta göndererek herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bize bildirin.

Güncel bilgiler için Facebook’ta bizi “beğenmeyi” unutmayın.
https://www.facebook.com/parallelspaceapp

Lütfen şu bağlantıyı kullanarak Google+ topluluğumuza katılmayı düşünün: https://plus.google.com/u/0/communities/100090325501431514560