PetrolHead

Posted on

PLANET KAFA OYUNU

En yeni, gerçeğe en yakın sürüş deneyimini deneyin ve arkadaşlarınıza çeşitli yarışmalarda meydan okuyarak bir efsane olun!

Petrolhead: Petrolhead, size arzu ettiğiniz gerçekçi sürüş deneyimini ve yüksek kaliteli grafikleri sağlayacaktır. Asfaltta drift yapma ve aşırı hız yapma yeteneklerinizi test edin. Usta bir sürücü olmak için kendini maksimuma çıkar ve harekete geç! Zorlukları tamamlayın, en iyi araçlara sahip olun ve dünyanın dört bir yanındaki sürücülere karşı yarışın!

TEK/ÇOK OYUNCULU

Kariyer Modu ile sürüş yetenekleriniz gelişecek. Garajınızın boyutunu kademeli olarak artırmak için görevleri tamamlayın. Çeşitli oyun modlarında yeteneklerinizi test edin! Bu daha zor modlarda sınırlarınızı zorlayın. Çeşitli araçlarla sokakların kontrolünü elinize alın ve dünyaya neler yapabileceğinizi gösterin! Kendinizi büyük bir çok oyunculu alanda dünyanın en iyi sürücüleriyle yüzleşmeye hazırlanın!

OTOMOBİLİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Mevcut en iyi grafiklere sahip 80’den fazla favori otomobilinize sahip olun. Atölyede en uygun renkleri, çıkartmaları ve iyileştirmeleri bulun. İdeal arabanızı dünyaya gösterin ve daha çok eğlenin! Mümkün olan tüm kombinasyonlarla mümkün olan en iyi arabaları yaparak sokaklara hükmedin!

CANLI ŞEHİR

Eğlenmeye devam edin! Bu devasa haritada yan görevler alabilir ve arabanızı süresiz olarak sürebilirsiniz! Keşfetmeye hazır olan bu haritadaki her hedefi keşfet ve bitir! Mod kuyruğunda beklerken arabanızı sürmekten çekinmeyin. Eğlenmeyi hiç bırakmanıza gerek yok!

SORULAR VE ÖDÜLLER

Görevleri tamamlayarak başarıları elde edin. Başarılarınızın kombinasyonlarına göre bir rozet kazanın. Ustalıkla ilgili rozetlerinizi toplayın ve bunları profilinizde sergileyin. Herkesin yeteneklerine hayran kalmasına izin ver!

OTANTİK GRAFİKLER

Gerçekçi grafikler sayesinde kendinizi sokaklarda gibi hissedin. Doğal ışık içeren, yüksek kaliteli grafiklerin keyfini çıkarın. Bu gerçeğe karşı koymayın; kucakla!

SINIRSIZ SÜRÜŞ DENEYİMİ

Bu gerçekçi mekaniği kullanarak kendi aracınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bir motor gücü yarışına veya drift yarışı etkinliğine katılabilirsiniz! Bu sınırsız sürüş macerasında gerçek hayatta nasıl davranırsanız öyle davranmakta özgürsünüz!

GERÇEK MEKANİK

Bu gerçeğe yakın mekanik tasarım ve fizik ile sürüş becerilerinizi gösterin. Gerçek hayatta olduğu gibi, aracınız üzerinde tam kontrole sahipsiniz.

Bu ücretsiz sınırsız dokuma görüntüleri ile bir ışın gibi hızlanın! Eğlenceli, hiç bitmeyen bir rekabete girme ihtiyacını hissedin ve gerçeğin birçok tonunun sizi özgürleştirmesine izin verin. Sürüşünüzü göstermek için bazı eğlenceli görevlere katılın. Bu bitmek bilmeyen rekabete destekçi olarak siz de destek olacaksınız!

*********
Web adresi: letestudios.net
Instagram’da Playpetrolhead
@LetheStd olarak tweet atma
Twitch’te Lethestudios
Lethe Studios alt dizini
Instagram: @lethestudios
Lethe Club Discord

*********

Lethe Studios’un gizlilik bildirimi privacy.html adresinde bulunabilir.
Hizmet Şartları https://lethestudios.net/terms.html adresinde mevcuttur.

Tüm hakları Saklıdır. 2020 Lethe Stüdyoları.