Picsart

Posted on

picsart APK

Tüm dünyada bin beş yüz milyon insan kreasyonlarını dünyayla paylaşmak için Picsart’ı kullanıyor. Picsart’ın resim ve video düzenleyicileri yardımıyla hayal gücünüze görsel bir şekil verebilirsiniz. Profesyonel görünümlü kolajlar oluşturun, kendi çıkartmalarınızı yapın, arka planı hızla değiştirin ve Altın Saat, Ayna Selfie ve retro VHS veya Y2K efektleri gibi ünlü filtreleri deneyin. Picsart, işinize kendi benzersiz stilinizi eklemek ve onu diğerlerinden ayırmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sağlayan kapsamlı bir resim düzenleyici ve kolaj oluşturucudur.

Picsart Özellikleri:

Milyonlarca elle seçilmiş, ücretsiz görsel kullanın veya kendinizinkini yükleyin; 200’den fazla tasarımcı yazı tipini kullanarak fotoğraflara metin ekleyin; saç rengi değiştirici, kozmetik çıkartmalar ve daha fazlasını kullanarak özçekimlerinizi rötuşlayın; ve Arka Plan Silgisinin yardımıyla en yeni ve en iyi fotoğraf filtrelerini ve efektlerini deneyin.
• Arka planı bulanıklaştırmak için AI destekli akıllı seçim aracımızı kullanın • Fotoğrafları saniyeler içinde çevirin ve kırpın • Fotoğraflarınızı çıkartmalarla süsleyin ve kendi çıkartmalarınızı yapın!

Müzik içeren basit video düzenleyicimizle Instagram Hikayeleri, TikToks ve Reels için profesyonel görünümlü filmler oluşturun. Filmlerinize müzik eklemek, video klipleri ideal en boy oranında kırpmak, Glitch video efektlerini ve diğer popüler filtreleri denemek, videoları doğru uzunlukta kırpmak ve videoların yardımıyla videoları birleştirmek için kapsamlı video düzenleyici müzik kitaplığımızı kullanabilirsiniz. akıllı video birleştirme Tasarım için müzikli slayt gösterisi yaratıcısı • Bir video montajında ​​en iyi çekimlerinizi yapın.

KOLAJ YAPICI • En sevdiğiniz fotoğraflardan modaya uygun kolajlar yapın • Fotoğraf ızgarası kolajı, serbest stil kolajı, karalama defteri ve fotoğraf çerçeveleri ile deneyler yapın • Çevrimiçi bir sıçrama yapmak ve arkadaşlarınızı etkilemek için meme oluşturucumuzu kullanın • Özelleştirerek Instagram’da rekabette öne geçin Story Maker’ı kullanarak önceden hazırlanmış bir Hikaye.

ÇEŞİTLİ ÇIKARTMALARLA ÜCRETSİZ ÇIKARTMA YAPICI

Picsart’ın 60 milyondan fazla mevcut çıkartmasını kullanarak fotoğraf değişikliklerinizde yaratıcı olun veya kapsamlı çıkartma koleksiyonumuza göz atın. Tüm çıkartmalarımız ücretsiz olarak indirilebilir ve hızlı kullanım için mevcuttur. Kendi küçük resminizi kullanarak orijinal kişiselleştirilmiş çıkartmalar oluşturun.

Fotoğraf efektleri ve filtreleri, özçekimleri ana hatlarıyla belirtmek için modaya uygun Sketch efektlerini ve fotoğrafları sanat eserlerine dönüştürmek için sanatsal Canvas efektlerini içerir. Damla çıkartmalar ve karışım modları, saniyeler içinde benzersiz sanat eserleri oluşturmanıza olanak tanır; kısa sürede kendinizin çizgi film versiyonuna dönüşebilirsiniz.

Picsart DRAW’DA ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR FIRÇALAR, KATMANLAR VE PRO ÇİZİM ARAÇLARI • Fotoğrafların üzerine karalayın ve yarı saydam giysi efektleri yapın • Sanat ve illüstrasyonlar yapmak için boş bir tuval üzerine sıfırdan çizin • Doodle Art ile saatlerce eğlenin

REPLAY • Sadece birkaç dokunuşla popüler düzenlemeleri yeniden oluşturabilirsiniz. Basit, değiştirilebilir prosedürler kullanarak düzenleme sürenizin yarısı
• Aynı estetiği kullanarak birkaç görüntüyü değiştirin.
Kendi ön ayarlarınızı yaparak Instagram beslemenizin her zaman güncel ve gösterişli görünmesini sağlayabilirsiniz.

PICSART GOLD • Picsart Gold üyeliği ile YENİ ÖZEL malzemeye sürekli erişim elde edersiniz. Reklamsız düzenlemenin ve tüm premium özelliklerin keyfini çıkarın.
—-
Picsart Gold’un ücretsiz deneme sürümünü edinebilirsiniz, ancak Google Play hesabı başına yalnızca bir tane. Ücretsiz deneme süresi sona erdikten sonra hesabınıza küçük bir üyelik ücreti uygulanacaktır. Cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı takdirde, Altın aboneliğiniz bu süre sonunda yenilenecektir. Aboneliğiniz, içinde bulunulan ayın sonunda sona erecek olan bir promosyon indirimi için uygunsa, yenileme için tam ücret alınacaktır. Aboneliğinizi değiştirmek ve otomatik yenilemeyi devre dışı bırakmak için lütfen Google Play hesabınızda oturum açın. Satın alma işlemini onayladığınız anda Google Play bakiyenizden para çekilir.

İlgili yasal bilgiler https://picsart.com/terms-and-conditions adresinde bulunabilir.
PicsArt’ın Reklamları Hakkında Daha Fazlasını Buradan Öğrenin: https://picsart.com/privacy-policy#interest-base