PK XD Apk

Posted on

PK XD OYUNU

Bu dünyayı keşfetmeye ve milyonlarca oyuncuyla bir maceraya katılmaya hazır mısınız?!

AVATARINIZI İSTEDİĞİNİZ GİBİ OLUŞTURUN

Hangi karakter olmak istiyorsun? İnsan, zombi, tek boynuzlu at, cadı, ejderha… birçok olasılık var. Giysileri ve aksesuarları birleştirin, renkli saçlar, moda giysiler, fantastik kanatlar, zırhlar, kılıçlar ve çok daha fazlasını kullanın.

MİNİ OYUNLAR OYNAYIN VE ARKADAŞLARINIZLA YARIŞIN

Madeni para ve daha fazlasını kazanmak için çılgın bir koşuya katılmaya, pizza dağıtmaya ve engellerden kaçmaya ne dersiniz? Kartopu, kuşlar, engeller ve evcil hayvanlarla eğlenin! PK XD’de her zaman yeni bir oyun vardır!

HAYVANLARI BİRLEŞTİR VE GELİŞTİR

Hiç 2 evcil hayvanı birleştirmeyi ve benzersiz bir sanal evcil hayvana sahip olmayı düşündünüz mü? PK XD’de evcil hayvanınızla çok eğleneceksiniz! Ve dahası: evcil hayvanınızla ne kadar ilgilenirseniz, o kadar harika bir hayvana dönüşebilir!

ÇEŞİTLİ MESLEKLER VE ARAÇLAR

İstediğiniz gibi olun ve farklı mesleklere sahip olun: influencer, astronot, bilim adamı, şef, pilot..! Paten, scooter, araba, paten veya motosiklet, hangisini istersiniz? Burada hepsine sahip olabilirsiniz! PK XD’de harika araçlara sahip olun!

MÜKEMMEL EVİ YARATIN

Hayalinizdeki evi inşa etmek ister misiniz? Garaj, yüzme havuzu, oyun odası, oyun alanı, duvar kağıtları, dekore edilmiş oda, harika kanepeler ve puflar, eğlenceli tablolar, dans minderleri… ev sizin! Mükemmel evi nasıl monte edeceksiniz?

ÖZEL ETKİNLİKLER VE GÜNCELLEMELER

Özel tarihler PK XD’de daha da iyi görünüyor! Oynamak için temalı öğelerle cadılar bayramı, noel, paskalya, çocuk günü, doğum günü partisi ve birçok benzersiz etkinliği kutlayın! Haberler ile en iyi güncellemeler!

EN HAVALI OYUN TOPLULUĞUNA GELİN

Oyunu bizimle inşa edin! Size şimdiye kadarki en iyi deneyimi sunmak için tüm önerilerinizi duymak istiyoruz.

En son haberler için bizi takip edin: @pkxd.universe