Postegro

Posted on

APK POSTEGRO

Herhangi bir Instagram DP’sini Postegro kullanarak görebilir, indirebilir ve Full HD olarak izleyebilirsiniz. Herhangi bir kullanıcının kullanıcı adını yazın, arayın ve profil resmini yakınlaştırın! Oturum açma gerekli değildir.
Instagram DP artık galeriye kaydedilebilir ve saklanabilir. Kaydetmek için simgeye dokunmanız yeterlidir. Herhangi bir Instagram kullanıcısının profil fotoğrafını, resimlerini veya videolarını veya Instagram gönderilerini full HD resimlerle görüntülemek ister misiniz? Postegro – Any Profile Viewer’ın indirilmesine izin verin, böylece tam profil fotoğraflarına göz atabilir ve bunları cihazınıza kaydedebilirsiniz.
Postegro, profil analizi için mükemmel bir araçtır. Listedeki her bir öğeye dokunarak daha fazla bilgi görüntüleme seçeneğiniz vardır.

Özellikler:

+ İlgili ve takipçi sayısını gösteren Instagram isimleri önermek. + Profil resimlerini görüntülemek için kullanıcı adlarını girerek herhangi bir Instagram kullanıcısını arayın.
+ Instagram kullanıcısı için sizin için görüntülenen kullanıcı adının tamamını kopyalayabilirsiniz.
+ Full HD’de görüntüleri kaydedin ve yakınlaştırın.
+ Instagram gönderilerinin yüksek kaliteli resimlerini ve videolarını kaydedin.
+ Takip edilen profilleri görmek için, + Profilleri kimin takip ettiğini görmek için, + Profil fotoğraflarını büyütmek için
+ İstediğiniz herhangi bir profili görüntüleyebilirsiniz.

SORUMLULUK REDDİ Bu uygulama Instagram ile ilişkili değildir ve kullanmak için bir Instagram hesabı gerektirir.

Yardıma ihtiyacınız varsa veya uygulama hakkında herhangi bir sorunuz varsa lütfen ekibimize bir e-posta bırakın. Biz yardımcı olmaya daha istekliyiz.
postegro@gmail.com adresine e-posta gönderin