Procreate Pro Paint

Posted on

Mobil Uygulama Oluşturun

Procreate ayrıca tabletinizi veya Android telefonunuzu bir çizim yüzeyine dönüştürür. Eğer düşünebilirsen, çizebilirsin. Pro Create’te bulunan tükenmez kalem, kurşun kalem, fırça, fırça, sulama kabı vb. gibi birçok çizim kalemini kullanırken, çok çeşitli çizgi genişlikleri, kalınlıkları ve stilleri oluşturabilirsiniz. Bu kalemleri, tıpkı gerçek bir kalem ve kağıtla yaptığınız gibi bir dizi resmi bitirmek için kullanabilirsiniz. Aynı şekilde, bu olağanüstü eskiz defterinin gadget’ınızı kağıttan daha iyi kullandığını göreceksiniz.

Procreate, yaratıcı sanatsal çizim araçlarından tahrikli katman sistemine ve inanılmaz hızlı yapı motoruna kadar etkileyici portreler, zengin tuvaller, mükemmel ana hatlar ve harika eskiz etkinlikleri oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Gerçekçi sahil kumu üzerinde serbest sanat boyamak gibi, Procreate Lite hoş bir çizim programıdır. Sonuç olarak, bu eskiz defteri çok şaşırtıcı ve ilginç. Ürettiğiniz eskizler, onlarla ne kadar uzun süre çalışırsanız o kadar gerçekçi ve cilalı hale geldiğinden, birkaç dakikalık kullanımdan sonra profesyonel eskiz defterinizi elinizden bırakamayacaksınız. Çocuklar ve yetişkinler üremeden yararlanabilir.

Pastel, işaretleyici, boya fırçaları, tonlu kalemler, çıkartmalar ve roller kalemler dahil olmak üzere procreate fotoğrafta makul olan çok çeşitli araçlarla kendi sanat eserinizi yapabilirsiniz. Çalışmanızı Drawing Pad Albümünüze kaydettiğinizden emin olun, böylece ona geri dönebilir ve o gizli mücevheri aramaya devam edebilirsiniz. Bir görüntüyü algılayabilen herhangi bir uygulama aracılığıyla profesyonelce yapılmış çalışmanızı satabilirsiniz.

Burada üremede, her şeyin bir düşünceyle başladığına inanıyoruz. Çizim eylemi, kavramsallaştırmadan nihai uygulamaya kadar tüm yaratıcı ifade biçimleri için önemlidir. Aklınıza gerçekten orijinal bir düşüncenin ne zaman geleceği belli olmaz, bu nedenle fikirleri hızlı ve etkili bir şekilde çizmek için bazı harika araçlara erişim çok önemlidir.

Özellikler:

Eskiz oluşturmak için kurşun kalem, tükenmez kalem, su silgisi, mürekkep kuyusu ve diğer standart çizim araçlarını kullanın.
İşleme Çok Basit. Tuval, tava ve Zoom eskiz defteri.
– başka bir fotoğraf veya resim yapmak
Ekranınız yeterince büyük değilse yakınlaştırma özelliğini kullanabilir ve kaydırma özelliği ile boyamaya devam edebilirsiniz.
Temas gizleme için seçici ve özneler ile eksiksiz üreme gizleme paleti.
Pro Create’teki yeni çekicilik fırçaları ve canlı fırçalar, olağanüstü dokunma efektlerine olanak tanır.
Çalışmanızı dünyayla paylaşın ve Instagram ve Facebook gibi sosyal medya platformlarında yaptıklarınızı hayranlarınızın satın almasına izin verin.
Kendi benzersiz sanat parçalarınızı tasarlayın! Kablosuz internet erişimi olmadan, en verimli çizim programı muhtemelen daha rahatlatıcı hale gelecektir.
Procreate, sınırsız sayıda kaynaktan fotoğraflar üzerinde hızlı bir şekilde çizim yapmanızı sağlar.
Tuval boyutları sınırlı değildir.
Procreate uygulamasında basit aramalar için izleme dörtgenini kullanın.
Özelleştirilebilir kafes çizgileri yapın
Özelleştirilebilen kuruluş düzeyinde gizlilik
Dalgalı parçalar olmadan düz ve eksiksiz
Dosya Zarflarını Yeniden Düzenleme
Bir çizimi noktalayın veya bir notu işaretleyin.
Bir çizime veya nota alarm koyun

Sorumluluk Reddi: Bu yazılım, Amerika Birleşik Devletleri’nin telif hakkı yasası tarafından belirlenen “adil kullanım” yönergelerine uygundur. Telif hakkınızın veya ticari markanızın ihlal edildiğinden şüphelenmeniz durumunda, uygun ticari marka veya telif hakkı ofisine hak talebinde bulunabilirsiniz.

Uygulamamızı indiren herkese teşekkür ederiz ve deneyimi sizin için nasıl geliştirebileceğimize dair düşüncelerinizi duymak isteriz.