PUBG MOBILE

Posted on

“Destansı battle royale’in başyapıtı”

Birçok etkinlik keşfedebilirsiniz.

PUBG MOBILE’da zirveye çıkın ve istediğiniz zaman ateş edin. En iyi mobil atış oyunlarından biri, orijinal bir battle royale oyunu olan PUBG MOBILE’dır.

10 dakikalık yarışmalarda aşırı dövüş

Silahlarınızı hazırlayın, PUBG MOBILE’ın silah çağrısına cevap verin ve istediğiniz gibi ateş edin.

Birkaç harita ve çakışma var.

Oyunun sayısız haritası ve oyun öğeleri sayesinde PUBG MOBILE’da muhteşem bir hayatta kalma deneyimi yaşanabilir. Birkaç arkadaş bul ve onlarla yeni oyun modlarının tadını çıkar! İstediğiniz gibi oynayın ve istediğiniz zaman ateş edin!

Akıllı telefonlar için özel olarak üretilmiştir

kontrol özelleştirmesini, alıştırma modunu ve arkadaşlarla sesli iletişimi içerir. Telefonunuzda en gerçekçi çekim simülasyonlarını ve en sorunsuz kullanım deneyimini elde edin.

“Ne zaman, nerede olursa olsun oyna”

Boş zamanlarınızda PUBG MOBILE oynarken eğlenin! Üstün bir oyun deneyimi için en akıcı silah oyununun keyfini çıkarın.

Oyunu oynamak için güvenilir bir ağ bağlantısı gereklidir.

PUBG MOBILE için minimum sistem gereksinimleri Android 5.1.1 veya üstü ve 2 GB RAM’dir. Cihazınız gereksinimleri karşılamıyorsa PUBG MOBILE LITE’ı deneyin.

En gerçekçi öğeler ve oynanış, PUBG MOBILE’da bulunur. Herhangi bir dileğiniz PUBG MOBILE aracılığıyla yerine getirilebilir. Atış pratiği yapmak için çok çeşitli silahlar arasından seçim yapın. Oyun sürekli olarak nesneler, haritalar ve modlar gibi yeni bileşenler alıyor.
Akıllı telefonunuzda PUBG MOBILE en yoğun çok oyunculu dövüşleri sağlar. Savaşa katılın, kendinizi silahlandırın ve zafer için oynayın. Enfeksiyon Modu, Yük, yoğun 4v4 Arena savaşı ve 100 oyunculu destansı çatışmalar, hayatta kalmalısınız. Hiçbir şey hayatta kalmaktan daha önemli değil. Kalan son kişi olun. Görevleri kabul edin ve istediğiniz gibi ateş edin!

Bizi takip et

Facebook’ta PUG Mobile: https://www.facebook.com
Twitter: PUBGMobile (https://twitter.com).
PUBG Mobil Reddit: https://www.reddit.com/r/PUBGMMobile
Discord’a discord.gg/pubm adresinden ulaşabilirsiniz.
Herhangi bir sorun olması durumunda lütfen müşteri hizmetleri ile iletişime geçin: service@pubmobile.com

Lütfen http://pubmobile.proximabeta.com/privacy.html adresindeki PUBG MOBILE Kullanıcı Sözleşmesini ve Gizlilik Politikasını okuyun.
Tencent Games için Kullanıcı Sözleşmesi www. pubgmobile.com/terms.html adresinde bulunabilir.