Roblox

Posted on

Rol Kutusu OYUNU

Roblox çevrimiçi oynamak için en iyi yerdir çünkü ne istersen yapabilirsin: bir şeyler yap, arkadaşlarınla ​​takıl ve istediğin gibi davran. Gelin, sınırsız çeşitlilikte sürükleyici deneyimler keşfeden dünya çapındaki milyonlarca insan topluluğunun bir parçası olun!

Mevcut bir hesabınız var mı? Mevcut hesabınızla giriş yaparak sınırsız Roblox metaverse’e girin.

MİLYARLARCA DENEYİM

Büyük bir yolculuğa çıkmak ister misiniz? Küresel ölçekte rekabet etmek sizin bir hedefiniz mi? Yoksa daha çok sanal sosyalleşmeyle mi ilgileniyorsunuz? Topluluk her zaman kütüphaneye yeni deneyimler eklediğinden, her zaman yeni bir şeyler denemeyi dört gözle bekleyebilirsiniz.

İKİNİZ İSTEDİĞİNİZ ZAMAN VE NEREDE KEŞFEDİN

Yoldayken bile güzel zamanların tadını çıkarın. PC’ler, akıllı telefonlar, tabletler, Xbox One ve sanal gerçeklik kulaklıkları dahil olmak üzere herhangi bir cihazda arkadaşlarınızla ve milyonlarca başka insanla Roblox oynayabilirsiniz.

Olmak istediğin her şey olabilirsin.

Yeni şeyler deneyin ve bireyselliğinizi sergileyin. Avatarınızı kişiselleştirmek için çok çeşitli kafalar, gövdeler, yüzler ve aksesuarlar hizmetinizdedir. Artan aksesuar seçimi, kişiselleştirme olanaklarının sonsuz olduğu anlamına gelir.

ARKADAŞLARLA TARTIŞIN

Sohbet, PM’ler ve gruplar aracılığıyla onlarla gerçek zamanlı olarak iletişim kurarak dünyanın her yerindeki arkadaşlarınızla eğlenin!

KENDİ ANLARINIZI OLUŞTURUN: Roblox Geliştirici Portalını https://www.roblox.com/develop adresinde ve Roblox Destek Merkezini https://en.help.roblox.com/hc/en-us adresinde bulabilirsiniz.
GİZLİLİK POLİTİKASI: https://www.roblox.com/info/privacy İLETİŞİM: https://corp.roblox.com/contact/
Ebeveyn Rehberliği: https://corp.roblox.com/parents/ Hizmet Şartları: https://en.help.roblox.com/hc/en-us/articles/115004647846

LÜTFEN DİKKAT: Katılmak için İnternet erişiminizin olması gerekir. Roblox, kablosuz internet bağlantısı üzerinden kullanım için optimize edilmiştir.