Roblox

Posted on

ROBLOX MAÇ

Roblox, kullanıcıların arkadaşlarıyla hayal edebilecekleri her şeyi yapmalarına veya yapmalarına izin verdiği için mükemmel bir sanal dünyadır. Milyonlarca insanla birlikte dünyanın en yaratıcı insanları tarafından yapılan sonsuz çeşitlilikteki VR deneyimlerini keşfedin!

Mevcut bir hesabınız var mı? Zaten bir Roblox hesabınız varsa, giriş yapmak ve geniş Roblox evrenini keşfetmek için kullanabilirsiniz.

MİLYARLARCA TOPLANAN TECRÜBELER

büyük bir macera mı arıyorsunuz? Küresel ölçekte rekabet etmek mi istiyorsunuz? Dijital bir ortamda başkalarıyla sosyalleşmeyi mi tercih edersiniz? Topluluğun sürekli genişleyen deneyim kitaplığı emrinizdeyken, rutininizi renklendirmenin yolları asla tükenmez.

SİZİN ELİNİZE GÖRE KEŞFEDİLMEMİŞ BÖLGELERE BİRLİKTE BİR GEZİ YAPIN

Heyecanınızı gittiğiniz her yere götürün. Roblox’un kapsamlı çapraz platform uyumluluğu, arkadaşlarınızla ve diğer kullanıcılarla masaüstü, dizüstü bilgisayar, cep telefonu, Xbox One veya VR kulaklık gibi herhangi bir cihazda oynayabileceğiniz anlamına gelir.

Olmak istediğin her şey olabilirsin.

Deneyin ve bireyselliğinizi ifade edin. Çok çeşitli şapkalar, giysiler, yüz özellikleri ve diğer aksesuarlar arasından seçim yaparak sanal benliğinizi baştan yaratabilirsiniz. Sürekli artan mevcut ürün seçenekleri sayesinde dilediğiniz stili oluşturabilirsiniz.

ARKADAŞLARLA TARTIŞIN

Dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinin ve sohbet, özel mesajlaşma ve grup işlevlerini kullanarak onlarla takılın!

KENDİ ANLARINIZI OLUŞTURUN: Roblox’un geliştirme araçları https://www.roblox.com/develop adresinde bulunabilir ve destek merkezi https://en.help.roblox.com/hc/en-us adresinde bulunabilir.
Gizlilik Bildirimi: https://www.roblox.com/info/privacy/ İletişim Bilgileri: https://corp.roblox.com/contact/
Ebeveyn Kılavuzuna erişmek için lütfen https://corp.roblox.com/parents/ adresini ve Hizmet Koşullarına erişmek için lütfen https://en.help.roblox.com/hc/en-us/articles/ adresini ziyaret edin. 11504647846.

UYARI: Bu gruba katılım, İnternet erişimi gerektirir. Roblox, kablosuz bir ağda kullanım için optimize edilmiştir.