Sensi TV

Posted on

SDI Uygulaması

Sensi Akıllı Termostat ile evinizin konforu üzerinde tam kontrol sizde. Herhangi bir yer.

Geniş Uyumluluk

Evlerin HVAC sistemlerinin büyük çoğunluğu Sensi Akıllı Termostatlar ile uyumludur. Sensi.Emerson.com/communication, uyumluluğu kontrol edebileceğiniz bir yerdir.

kurulumu basit kullanımı daha basit
Hiç termostat takmamış olsanız bile size yardımcı olabiliriz. Her aşamayı tamamlamak için tamamı iyi açıklanan uygulama içi yönergeleri takip edebilirsiniz.

Termostatınız kurulduktan ve bağlandıktan sonra, Sensi uygulaması, evinizin konforunu hemen hemen her yerden ayarlamanıza, değiştirmenize ve ayarlamanıza olanak tanıyan, kullanımı kolay bir uzaktan kumanda görevi görür.

Uygulama özellikleri
sıcaklığın uzaktan kontrolü
7 günlük esnek planlama
Kullanım istatistikleri
hizmet bildirimleri
coğrafi sınır
Otomatik geçiş
dönen fan
nem regülasyonu**
sınır sıcaklıkları
akıllı uyarılar
Yerel iklim Programın ilerisinde
klima güvenliği
Tuş takımı kilitli

Akıllı konfor, akıllı evle buluşuyor. Tüm bağlı cihazlarınızı kolayca çalıştırmak için tercih ettiğiniz akıllı ev platformuyla eşleştirmeniz yeterlidir.

SmartThings, Google Asistan ve Amazon Alexa, akıllı bir evde kullanılabilir.

*Uygulamaların çoğu ortak kablo (c-teli) gerektirmez. süpürgelik ısıtması dahil çeşitli sistemlerde çalışmaz. Yalnızca ısıtma, yalnızca soğutma ve ısı pompası sistemleri için ortak kablo (c-teli) gereklidir. * Nemlendirme için ek ekipman gereklidir ve profesyonel bir kurulum tavsiye edilir. Klima ve ısı pompaları için sistemler nem gidermeyi destekler.