Soccer Manager 2022

Posted on

DÜNYA FUTBOL MÜDÜRÜ 2022

25.000’den fazla resmi lisanslı FIFPRO TM oyuncusundan oluşan bir havuzdan ideal futbol takımınızı oluşturun, ardından sahadaki en iyi 11’inizi çıkarın ve dünyanın en iyi futbol menajeri olmak için savaşın. Dünyanın en iyi 35 futbol ülkesinde bulunan 900’den fazla kişi arasından favori takımınızı yönetin.

Futbol Menajeri olarak, futbol kulübünüzün her yönünü denetlersiniz. Futbolda oyuncu hareketlerinden stratejilere ve maç sonuçlarına kadar her şey önemlidir. Antrenman seansları düzenleyebilecek, ilk 11’inizi seçebilecek ve kazanan stratejilerle rekabeti alt edebilecek, ayrıca birinci sınıf bir futbol stadyumu oluşturabilecek, kulübünüzün mali durumunu yönetebilecek ve dinamik transferi kullanarak geleceğin süper yıldızlarını keşfedip imzalayabileceksiniz. pazar.

Büyük beğeni toplayan Soccer Manager serisinin yepyeni 2022 bölümü, stadyum genelinde çok sayıda iyileştirme içeriyor. Oyun, resmi FIFPROTM oyuncuları ve lig/kulüp ortaklıklarının yanı sıra yeni maç günü istatistikleri, sahada geliştirilmiş oyuncu yapay zekası, Yardımcı Menajerler, yeni menajer istatistikleri ve itibarları, güncellenmiş bir transfer pazarı ve her yerde geliştirilmiş grafikler ve animasyonlar içeriyor. en kapsamlı futbol menajerlik oyunlarından biridir.

Destek Personeli Yöneticisi

Müdür Yardımcısı pozisyonu, sahne arkasında özel bir ekibe ihtiyaç olduğunu gören marka elçimiz Mikel Arteta’nın geri bildirimlerine yanıt olarak geliştirildi. Sığınaktaki takım arkadaşlarınızın metriklerinin ve taktik yorumlarının gerçek zamanlı izlenmesi ile oyun günü daha sürükleyici bir kaliteye bürünür.

Borsa

Futbol dünyasında, sürekli değişen transfer piyasası çok önemlidir. Soccer Manager 2022’ye satın almak için ödünç verme seçeneği ve ön sözleşmeler ekledik.

Eşleştirme algoritması yükseltildi.

Daha gerçekçi ve duyarlı bir maç motoru oluşturmak için oyun içi oyuncu kararları elden geçirildi. Oyuncular daha güvenli bir şekilde dripling yapar, daha ustaca tek dokunuşlu paslar yapar ve daha yoğun savunma yapar. Maç motoru, dinamik duran topların ve yenilenen kaleci yapay zekasının eklenmesi sayesinde en önemli anların bazılarında yeni bir seviyeye taşınıyor.

Gerçek oyun seviyesinde spor yönetimi simülasyonları

En özgün futbol menajerliği deneyimi ancak Soccer Manager’ın FIFProTM, Wolverhampton Wanderers, SPFL, Bayer Leverkusen ve Inter Milan ile işbirliği sayesinde mümkün.

Soccer Manager 2022’ye birçok yeni ekleme var.

Dünyanın en iyi 35 futbol ülkesinden 900’den fazla kulüp hizmetinizdedir.
25.000’den fazla doğrulanmış FIFProTM oyuncusu arasından ideal kadronuzu oluşturun.
– Gerçeğe yakın ve duyarlı bir 3D simülasyonda, taktiklerinizin sonuçlarını sahada gözlemleyebilirsiniz.
Derinlemesine tatbikatlardan oyun içi talimatlara kadar ekibinizi taktiksel olarak yönetin.
– Soccer Manager, takımınızın oyununu değerlendirmenize yardımcı olacak ayrıntılı bilgiler sağlar.
– Anında başarıya ulaşmak için dünyanın her yerinden kanıtlanmış, seçkin oyuncularla sözleşme imzalayın veya yarının yıldızlarının yeteneklerini geliştirin.
– Sürekli değişen transfer pazarını avantajınıza kullanın ve en güçlü ilk 11’inizi öne çıkarın.
– Muhteşem 3D modeller, birinci sınıf futbol sahaları ve kulüp olanakları oluşturmanıza olanak tanır.
– Futbol menajeri olarak yaptığınız seçimlere bağlı olarak yönetim kurulu, oyuncular ve seyirciler farklı tepkiler verecek.
– Yönetimde başarılıysanız, ödül olarak daha yüksek profilli pozisyonlar için teklifler almaya başlayabilirsiniz.

Soccer Manager 2022’de futbol kulübünün menajeri olarak kontrolü ele alıyor ve takımınızı zirveye taşımak için çabalıyorsunuz.

Bir futbol menajeri olarak efsanevi statüye giden yola şimdi başlayın.

Futbol Menajerleri Ağı
Facebook, Instagram, Twitter ve Discord gibi sosyal medya platformlarında dünya çapındaki Soccer Manager Topluluğu ile bağlantı kurarak oynaması ücretsiz, web tabanlı futbol menajerlik oyunlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.