TikTok

Posted on

APK TİKTOK

Akıllı telefon videosu söz konusu olduğunda, TikTok BT’dir. TikTok’un kısa filmleri her zaman heyecan verici ve gerçektir. TikTok, ister hayvan severler, ister spor meraklıları, isterse sadece iyi vakit geçirmek isteyen herkes için içeriğe sahiptir. Size özel hazırlanmış gibi hiç bitmeyen bir kısa film kaynağı sizi bekliyor; tek yapmanız gereken izlemek, beğendiklerinizle etkileşime geçmek ve beğenmediklerinizi atlamak. TikTok’ta sabahları kahve içerken veya öğleden sonra işlerini yaparken gününüzü aydınlatacak filmler var.

Günlük anlarınızı izlemenin ve kaydetmenin basit yollarını sunuyoruz, böylece izleyip kendi filmlerinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Filmlerinizi geçişler, geçiş efektleri, filtreler, müzik ve daha fazlasıyla geliştirin.

Yalnızca sizin için yapılmış sınırsız sayıda filmin keyfini çıkarın
Görüntüleme alışkanlıklarınıza ve sosyal medya etkinliğinize dayalı özel bir video akışı. TikTok özgün, ilgi çekici ve eğlenceli videolar sunar.

Video keşfinden tek bir kaydırma uzakta.

Komediden oyuna, DIY’den yiyeceğe, spora, memlere, evcil hayvanlara, Oddly Satisfying’den ASMR’ye kadar her türden videoları izleyebilirsiniz.

Bir video kaydını tekrar tekrar duraklatma
Basit bir dokunuşla videonuzu duraklatabilir ve izlemeye devam edebilirsiniz. İhtiyacın olduğunu hissettiğin kadar ateş et.

Dünyanın dört bir yanından yetenekli sanatçıların eserlerinin keyfini çıkarın.
TikTok, performans sergilediği veya günlük yaşamlarını çevrimiçi olarak sürdürdüğü videoları paylaşan devasa bir sanatçı topluluğuna ev sahipliği yapıyor. Kendine esin kaynağı ol.

Sevdiğiniz müzik veya ses efektlerini ekleyerek filmlerinizi daha kişisel hale getirin.
Milyonlarca telifsiz müzik klibi ve ses efekti, video düzenleme projelerinizde anında kullanım için mevcuttur. Hip Hop ve EDM’den Pop ve Rock’a ve Rap ve Country’ye kadar tüm türlerdeki en popüler şarkıları ve en popüler benzersiz sesleri sadece sizin için çalma listelerinde derliyoruz.

Ses efektleriyle sanatsal bir açıklama yapın.

Çok sayıda filtre, efekt ve artırılmış gerçeklik (AR) öğesinin kilidini açın ve video prodüksiyonunuzun çıtasını yükseltin.

Kendin Yap Video Düzenleme

Tüm video düzenleme ihtiyaçlarınız, yerleşik kesici, marangoz ve çoğaltıcımızla uygulama içinde karşılanabilir.

Herhangi bir girdi var mı? Sorularınız veya önerileriniz için lütfen feedback@tiktok.com veya Twitter’da @tiktok adresinden bizimle iletişime geçin.