Toca Boca

Posted on

Dünya Oyunu (TOCA)

Toca Life Environment, kendi sanal dünyanızı oluşturmanıza ve hayal edebileceğiniz herhangi bir senaryoyu gerçekleştirmenize olanak tanır. Toca Life Ultimate, Şehir, Tatil, Ofis, Hastane ve daha fazlası gibi diğer popüler Toca Life uygulamalarının en iyi özelliklerini bir araya getirir, böylece tek bir uygun yerde eğlenebilirsiniz.

GERÇEK HAYATIN TOCA DÜNYASINI SUNUYORUZ

Büyükannen için yeni ve radikal bir saç kesimi denemek ister misin? Skate Park’a yanınızda bir tembel hayvan götürmek ister misiniz? Yoksa sadece başkalarıyla sosyalleşmek mi istiyorsunuz? Bir Toca Life uygulamasında tam bir özgürlükle oynamanın çok eğlenceli olduğunu varsaymakta haklısınız. Bu dünyada her şey olabilir ve gideceğiniz yol tamamen size kalmış.

Gökyüzü sınırdır; En sevdiğiniz karakterlerle hikayelerinizi istediğiniz yere ayarlayın. Evcil Hayvanınız Var ve Onu Okula Getirmek mi İstiyorsunuz? Başka bir deyişle, sadece yapın. Belki de kuaförde doktorun saçını yeşile boyarız? Sallamaya devam et. Toca Life World, kendi hikayelerinizi istediğiniz gibi anlatma sorumluluğunu size veriyor.

TOCA LIFE WORLD’IN MUTLAKA OYNAMASI GEREKEN BEŞ NEDEN

İLK 8 YER VE 39 KARAKTER DAHİLDİR
Bop City, kuaför salonu, yemek alanı olan bir alışveriş merkezi ve hatta bir apartman gibi ziyaret edilebilecek 8 farklı yeri olan hareketli bir şehir bölgesidir. Bu, kendi evreninizi yaratmaya başlamak için harika bir yer!

MEVCUT TOCA LIFE UYGULAMALARINIZI SAKLAYIN

Şimdiye kadar Toca Life uygulama kitaplığının yüzde kaçını keşfettiniz? Harika! Bunu yaptığınızda tüm bunları Toca Life World mega uygulamasına nasıl dahil edeceğinizi göstereceğiz. Bundan sonra, istediğiniz şekilde ayarları ve oyuncu kadrosunu birleştirmekte özgürsünüz.

Bazı yeni ayarlar ve oyuncular edinin.

Ziyaret etmek için daha fazla yer istiyorsanız sorun değil. Toca Life World mağazasından 100’den fazla ortam, 500 kişi ve 500 hayvan satın alınabilir. Düşükten yükseğe değişen fiyatlandırma ile istediğiniz kadar az veya çok eklemeyi seçebilirsiniz. Yeni ortamların, kişiliklerin ve vahşi aktivitelerin tanıtılması da dahil olmak üzere sonsuz iyileştirmeler planlanıyor.

DÜZENLİ HAFTALIK HEDİYE KULLANIMI

Sizce ne olacak? Gezegeniniz için yeni içerik, size hiçbir ücret ödemeden mağazanın dışında edinilebilir. Yeni ve farklı freebies için haftada bir kez geri gelin.

Kısaca:

Toca Boca, çocukların oyun yoluyla öğrenebileceği ve gelişebileceği ilkesi üzerine kurulmuştur. Ürünlerimiz, çocukların hayal güçlerini keşfetmelerini, yeni fikirleri denemelerini ve benzersiz kişiliklerini ifade etmelerini teşvik etmek için çocuklar düşünülerek geliştirilmiştir. 215 ülkede 200 milyondan fazla kişi, eğlenceli, risksiz ve yaratıcı oyun oynama yolları sunduğu için ödüllü uygulamalarımızı indirdi. Toca Boca ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için tocaboca.com’u ziyaret edin.

Kişisel bilgilerinizi korumaya önem veriyoruz. Bu tür talepleri nasıl ele aldığımız hakkında ek bilgi için lütfen gizlilik bildirimimizi inceleyin: https://tocaboca.com/privacy