Twitter

Posted on

Twitter’a Başvuru
Tartışmaya katılın!

En son trendleri takip ederek sosyal çevrenizi genişletebilir ve dünyada neler olup bittiğini öğrenebilirsiniz. Sadece retweet yaparak, bir sohbete katılarak veya viral olarak ya da sadece zaman çizelgesine göz atarak sosyal medya ve uluslararası etkinliklerdeki en son gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Dünyada neler olup bittiğini bilmek istiyorsanız, en iyi seçeneğiniz, en yeni sosyal medya uygulaması ve önde gelen bir haber kaynağı olan Twitter’ı kullanmaktır.

Tartışmayı dinleyin ve katılın.

Yeni Twitter özelliği “Spaces”, her bireyin sesinin önemini vurgulayan yüksek kaliteli, gerçek zamanlı sesli sohbetlere olanak tanır. En sevdiğiniz sanatçıların, düşünce liderlerinin ve aktivistlerin Alanları hakkında gerçek zamanlı tartışmalara katılın ve onları en çok önemseyen insanlardan fikir edinin. Tweetler çok geçen yıl; Artık konuşmayı çevrimdışına alabilir ve sesli olarak gerçek zamanlı sohbetlere katılabilirsiniz.

Ne hakkında daha fazla bilgi edinmek veya tartışmakla ilgilendiğinize bağlı olarak, etkileyicileri veya arkadaşlarınızı takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Bu, ünlü tweet’lerinden siyasete, haber güncellemelerine, en iyi podcast önerilerine ve hatta futbola kadar her şey olabilir. Sözlerinle dünyayı değiştirme gücüne sahipsin.

İlginizi çeken şeylere dahil olun. Twitter, son dakika haberleri ve anlık güncellemeler için başvurulan sosyal medya aracıdır; tweet atabilir, retweetleyebilir, tweet’leri yanıtlayabilir, paylaşabilir veya beğenebilirsiniz.

Güncel Olaylar Yeni bir eğlence teknolojisi biçimine uyum sağlamanın zamanı geldi. Dünyada neler olup bittiğini takip etmek için en son hashtag’lere ve sıcak konulara bakın. En sevdiğiniz etkileyiciler ve suç podcast sunucuları da dahil olmak üzere yüzlerce ilginç kullanıcının tweet’lerini birkaç saniye içinde tarayabilirsiniz.

Lütfen bize geri bildirimde bulunun. Sosyal medya takipçilerinizle ilginç makaleler, fotoğraflar ve videolar paylaşın. Arkadaşlarınıza doğrudan mesaj gönderin veya bir başlıkta sohbete devam edin. Sessiz bir konuşma yapıyor veya manşetlere çıkıyor olsanız da fikriniz önemlidir.

Dikkat çekmek. Twitter, yeni insanlarla bağlantı kurmanın ve söyleyeceklerinizle ilgilenen kişilerden oluşan bir hayran kitlesi edinmenin harika bir yoludur. Twitter sadece arkadaşlarla sohbet etmek için değildir; ayrıca ünlülerin takipçileriyle iletişim kurmaları için harika bir yoldur. Size hakim olanlara doğrudan yaklaşmaktan korkmayın; Cevap verenlerin sayısı sizi şaşırtabilir.

Profilinizi tamamlayarak kendinizi tanıtın.

Bir fotoğraf, biyografi, konum ve arka plan resmi ile kişiselleştirerek profilinizi öne çıkarın; görsel içerik sağlamak; tweetlerinize hashtag’ler ekleyin; Twitter dışından takipçiler çekmek; ve benzeri.

Mevcut Dalgayı İzleyin

En çok konuşulan hashtag’ler ve en son haberler hakkında bilgi edinin. İlgili medya konularını, Tweet dizilerini ve canlı videoları takip ederek güncel olayları takip edin. Twitter, spor olayları, popüler kültürden memler veya siyasi tartışmalar gibi ilgilendiğiniz her şeyle ilgili en son haberleri ve güncellemeleri bulabileceğiniz yerdir.

Bugün bir gruba katılın.
Yakın çevrenizin dışındaki insanlarla bağlantı kurmak için sosyal medyayı kullanın. İlgi alanlarınızı paylaşan veya yenilerini keşfeden başkalarıyla tanışın. Popüler ya da belirsiz olsun, ilginizi çeken şeyler hakkında mümkün olduğunca çok şey öğrenin. Topluluğa katkıda bulunabilir veya bir seyirci olarak gözlemleyebilirsiniz ve her iki şekilde de uygulamayı her başlattığınızda yeni bir şeyler öğreneceksiniz.

Düşüncelerinizi çevrimiçi paylaşmaya başlamak için hemen Android için Twitter uygulamasını indirin.

Desteğinizi göstermek için buraya tıklayın: https://www.facebook.com/TwitterInc/
Bizi takip etmek için Instagram’da https://www.instagram.com/twitter/?hl=en adresini ziyaret edin.

Şartlar ve Koşullar: https://twitter.com/en/tos Gizlilik Bildirimi: https://twitter.com/en/privacy

Kayıttan önce gerçekleşen uygulama açılışları, reklam ortaklarımızla paylaştığımız cihaz tanımlayıcılarına dahil edilebilir. Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://help.twitter.com/en/safety-and-security/data-through-partnerships