VidMate

Posted on

“VIDMATE” Adlı Bir Android Uygulaması

APKPure Uygulamasını kullanarak, Vidmate HD Video Downloader & Live TV’nin en yeni sürümü her hafta 10.000’den fazla kullanıcı tarafından ücretsiz olarak indirilebilir. Tahmin edilemez bir şekilde, Hindistan’da aniden çok fazla çekiş kazandı. 2016 yılında, bu inanılmaz programın geliştiricileri, onu halka açık hale getirdi. Daha fazla bilgiye sahip olduğunuzda, kendi telefonunuzda denemek isteyeceksiniz. Ücretsiz filmler, müzikler, HD videolar ve Canlı TV’nin tümü Android cihazınıza indirilebilir.

Günümüzün en son indirme teknolojisi ile YouTube, Vimeo, Dailymotion ve daha pek çok siteden videoları, müzikleri ve filmleri hızlı ve kolay bir şekilde indirebilirsiniz! Her türlü eğlence ihtiyacınız karşılandı.

VİDMATE KAPASİTESİ:

İstediğiniz zaman istediğiniz kadar film indirebilirsiniz ve her zaman güncel kalırlar.

Kullanıcıların aralarından seçim yapabileceği çeşitli dosya türleri ve indirme hızları ekleyin.

Hollywood, Bollywood ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın her yerinden filmler kapsanacak.

Hintçe, Tamilce, Telugu dili, Marathi, Bengalce, Pencapça ve Kannada dahil olmak üzere çok çeşitli dillerden müzikleri kapsar ve yaklaşık 500.000 yüksek kaliteli şarkıyı destekler.

Çok çeşitli kaynaklardan yüksek çözünürlüklü videoları arayabilir, izleyebilir ve indirebilirsiniz.

Popüler web siteleri arasında Facebook, YouTube, Vimeo, Dailymotion, Metacafe, Break, Funny or die, NDTV, Pagalworld, Mp4mobilemovies ve bölgedeki diğerleri bulunur. Starsports, ICC-kriket, ESPNcricinfo ve diğer siteler, indirilebilecek Dünya Kupası kriket olayları sunar.

Channel V, Colors V, SAB TV, Sahara One, Sony TV, Star Plus, Star World ve Zee TV’nin hepsinde indirebileceğiniz popüler programlar var.

Kesilen İndirmeleri Sürdürmek, İndirmeleri Sürdürmek ve İndirme Kararlılığını Korumak için Teknoloji

Çok çeşitli türlerden (filmler, müzik, moda, haberler, eğlence, spor ve daha fazlası) 200 canlı TV toplayın.