Youtube Apk

Posted on

UYGULAMA YOUTUBE

Resmi YouTube uygulamasını Android mobil cihazınıza veya tabletinize yükleyin. En popüler müzik videoları, oyunlar, moda, güzellik, haberler ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın şu anda ne görüntülediğini keşfedin. Herhangi bir cihazda izleyin, arkadaşlarınızla paylaşmak için kendi videonuzu yapın ve sevdiğiniz kanallara abone olun.

Kitaplık’ta gördüğünüz, beğendiğiniz ve daha sonra kullanmak üzere kaydettiğiniz videoları arayın. İzleyin ve abone olun. Ana Sayfa’da kişisel önerilere göz atın. Abonelikler’de favori kanallarınızdan en yenilerini görün.

Çeşitli konuları, popüler temaları ve eğilimleri araştırın (belirli ülkelerde mevcuttur)
Eğlence, eğitim, oyun ve daha pek çok konuda en son trendleri takip edin.
En ilginç Yaratıcıları, Oyuncuları ve Yükselişteki Sanatçıları ve ayrıca YouTube’da ve dünyanın her yerindeki yenilikleri Keşfet’te keşfedin (belirli ülkelerde mevcuttur)

YouTube’daki topluluğa katılın, Gönderiler, Hikayeler, Premier’ler ve Canlı yayınlarla en sevdiğiniz içerik oluşturuculardan haberdar olun ve yorum bırakarak diğer topluluk üyeleri ve içerik oluşturucularla tartışmalara katılın.

Bir mobil cihaz kullanarak içerik üretin
Doğrudan uygulamada kendi videolarınızı oluşturun veya yayınlayın. Kitlenizle gerçek zamanlı olarak etkileşim kurmak için canlı yayın.

Sizin ve ailenizin işine yarayacak bir macera seçin (belirli ülkelerde mevcuttur)
Her aile çevrimiçi videoya farklı bir şekilde yaklaşıyor. YouTube Çocuk uygulaması ve ebeveyn denetimli yepyeni bir YouTube deneyimi dahil olmak üzere alternatifleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için youtube.com/myfamily adresini ziyaret edin.

En sevdiğiniz içerik oluşturucuları kanallarına katılarak destekleyin (belirli ülkelerde mevcuttur)
Üye olmak ve çalışmalarını desteklemek için aylık ücret alan kanallara katılın. Ayrıca özel avantajlara erişecek ve üye topluluklarına katılacaksınız. Son olarak, kullanıcı adınızın yanında bir bağlılık rozeti takarak yorumlarda ve canlı sohbetlerde öne çıkacaksınız.

YouTube Premium’u şimdi satın alın (belirli ülkelerde mevcuttur)
Videoları, örneğin uçakta veya işe giderken gerçekten ihtiyaç duyduğunuz zamanlar için kaydedin ve avantajlarınızın bir parçası olarak YouTube Music Premium’a erişin. Videoları reklamlardan kesintiye uğramadan, diğer uygulamaları kullanırken veya ekran kilitliyken izleyin.